Posadzki i ściany

Firma Krakam zajmuje się wykonywaniem i montażem elementów kamiennych na posadzkach i ścianach.

Kamień nadaje niepowtarzalnego uroku w każdym miejscu. Z powodzeniem można zastosować go do wystroju naszego domu, w budynkach użyteczności publicznej czy obiektach sakralnych.

Posadzka czy ściana z kamienia naturalnego to inwestycja na wiele pokoleń. Większość kamieni naturalnych jest ceniona za trwałość i wysoką odporność na wszelkie zniszczenia. Jego piękno opiera się czasowi. Po wielu latach użytkowania w kamieniu naturalnym jedynie może ulec zniszczeniu poler – zmatowieje – jednak w dzisiejszych czasach to nie jest żaden problem. Nie istnieje tutaj konieczność wymiany całych ścian czy posadzek a jest możliwość zeszlifowania starej, zniszczonej powłoki oraz stworzenia ponownie idealnie gładkiej powierzchni.

Na rynku występuje cała gama różnych środków do konserwacji kamienia, które znacznie wydłużają jego żywotność oraz niejednokrotnie powodują wyciągnięcie barw przez co kamień staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Środki takie posiadamy również w swojej ofercie.

Ściany czy posadzki można wykonać z elementów kamiennych idealnie przyciętych na zadane wymiary i o równych powierzchniach bocznych lub z kamieni o nieregularnych kształtach.