Piaskowiec
realizacje

         Ten naturalny surowiec jest najczęściej spotykany na zewnątrz – w przestrzeniach publicznych, prywatnych ogrodach czy na elewacjach obiektów usługowych. Dlaczego? Doskonale prezentuje się o każdej porze, podwyższając walory wizualne całego obiektu poprzez nadanie mu elegancji oraz dostojności. Piaskowiec jest częściej spotykany w jaśniejszych i ciepłych barwach, doskonale współgrając właściwie z każdą kolorystyką. Nic więc dziwnego, że często naszymi Klientami są właściciele stylowych posesji z ogródkiem czy sklepów wielobranżowych.

Przygotowaliśmy galerię zdjęć zawierającą dotychczasowe realizacje, w których wykorzystaliśmy wyłącznie bądź przede wszystkim piaskowiec. Jego jasna, naturalna barwa sprawia, że doskonale wpasowuje się do każdej stylizacji, jednocześnie doskonale spełniając swoją funkcję. Do tej pory mieliśmy przyjemność wykonać między innymi elewacje, parapety, mury, ławki, a także schody. Jeżeli są Państwo zainteresowani jedną z tych konstrukcji bądź mają całkowicie inny pomysł, zachęcamy do kontaktu – podejmiemy się nawet bardzo wymagających projektów.

PIASKOWIEC

wybrane realizacje

[grid_plus name="piaskowiec"]

Producent wysokiej jakości blatów

Wykonujemy wysokiej jakości powierzchnie z naturalnego kamienia, głównie marmuru i granitu, stanowiące trwałe elementy wykończenia wnętrz różnego typu: kuchni oraz łazienek, ale też przestrzeni biurowych czy pomieszczeń o charakterze publicznym. Gwarantujemy wybór surowców najwyższej jakości, staranne wykonanie zlecenia, fachowy montaż oraz konkurencyjne ceny produktów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy o materiale, w którym na co dzień pracują, wiedzą niemal wszystko.

Chętnie podkreślamy, jak interesującym, trwałym i znakomitym materiałem jest naturalny kamień na blat kuchenny, obudowę kominka, parapet, a nawet schody. Marmur i granit to nie jedyne z nich.
Sięgamy również m.in. po onyx i dolomit, a także różnego rodzaju trawertyny oraz wapienie.