ELEMENTY Z GRANITU

         Schody, parapety, elewacje, zlewy, blaty, kominki, tarasy… Zamiast wymieniać, co możemy dla Państwa wykonać, szybciej będzie wskazać, czego nie wykonamy. A to dlatego, że nasze możliwości się ogromne – wykorzystując takie materiały, jak granit, marmur, kwarcyt czy konglomerat kwarcytowy jesteśmy w stanie przygotować właściwie każdy element wyposażenia wewnątrz i na zewnątrz budynku. Jednocześnie dbamy o zachowanie najwyższej estetyki, funkcjonalności, a zarazem odporności wyrobów na czynniki zewnętrzne czy uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nasze produkty sprawdzą się w każdych warunkach!

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami naszego zakładu kamieniarskiego, w którym przekształcamy naturalne kamienie w najbardziej niepowtarzalne konstrukcje. Warto zauważyć, że wykorzystujemy ich różne kolory i odcienie (w tym te rzadziej spotykane), dzięki czemu blaty, zlewy, schody czy parapety idealnie współgrają ze stylizacją wnętrza lub architektury zewnętrznej. Mamy nadzieję, że galeria pozwoli Państwu zaczerpnąć inspiracji bądź da pomysł na coś całkowicie nowego!

Wybrane realizacje z wykorzystaniem granitu

[grid_plus name="granit"]

Producent wysokiej jakości blatów

Wykonujemy wysokiej jakości powierzchnie z naturalnego kamienia, głównie marmuru i granitu, stanowiące trwałe elementy wykończenia wnętrz różnego typu: kuchni oraz łazienek, ale też przestrzeni biurowych czy pomieszczeń o charakterze publicznym. Gwarantujemy wybór surowców najwyższej jakości, staranne wykonanie zlecenia, fachowy montaż oraz konkurencyjne ceny produktów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy o materiale, w którym na co dzień pracują, wiedzą niemal wszystko.

Chętnie podkreślamy, jak interesującym, trwałym i znakomitym materiałem jest naturalny kamień na blat kuchenny, obudowę kominka, parapet, a nawet schody. Marmur i granit to nie jedyne z nich.
Sięgamy również m.in. po onyx i dolomit, a także różnego rodzaju trawertyny oraz wapienie.