Witamy Nowy Rok, a wraz z nim nowe plany do zrealizowania. Być może wśród nich jest budowa domu, zakup mieszkania lub remont.

klucze2 1 scaled
planowanie3 scaled

 Czy wiesz, że kamień jest jedynym z najtrwalszych materiałów budowlanych ?

     Kamień to jeden z najstarszych materiałów budowlanych na świecie. Od wieków materiał ten był stale doceniany za swoją trwałość i wytrzymałość oraz za walory estetyczne i uszlachetniające.  Bardzo często wybierany był jako budulec na ważne zabytki i budynki, miejsca kultu, zamki czy pałace. Używany był na piękne fasady, kolumny i balustrady, dekoracyjne posadzki, schody i wykończenia ścian. Do tej pory podziwiamy jak wiele z nich przetrwało próbę czasu.

zamek

     Kamień w architekturze jest tak stary jak sama cywilizacja, ale jest równie aktualny. Od wielu lat pojawia się w trendach budowalnych i wnętrzarskich. Architekci w projektowaniu „idealnej przestrzeni domowej” coraz częściej proponują kamień jako rozwiązanie trwałe i funkcjonalne, a także dające wiele możliwości aranżacyjnych. Nie ulega bowiem wątpliwości, że każde pomieszczenie w domu powinno charakteryzować się niepowtarzalnym wdziękiem, które nie tylko wzbudzi zachwyt każdego mieszkańca, ale również przyczyni się do komfortu jego codziennego użytkowania.

     Kamień idealnie nadaje się na blaty, schody, posadzki czy parapety. Stosowany jest także na wewnątrzne okładziny ścienne, a także zewnętrzne elewacje budynków. Bogactwo wzorów i kolorów kamieni pozwala na dopasowanie go upodobań klienta, jak i stylizacji wnętrza lub architektury zewnętrznej.

moodboard

     Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się wykonywaniem budowalnych elementów kamiennych. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu. Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać odpowiedni materiał, aby spełniał oczekiwania zarówno estetyczne jak i praktyczne. Dzięki temu nasze produkty sprawdzą się w każdych warunkach. Wybór kamienia to inwestycja na wiele lat.